Në krahët e cilit mashkull po qëndron Afërdita Dreshaj? (Foto)

Që nga koha kur kanë filluar lidhjen, Afërdita Dreshaj po bën një jetë luksoze.

Ajo dhe i dashuri i saj Jakub Kindl po qëndrojnë për pushime, duke marrë rreze dielli, shkruan lajmi.net

Në një fotografi të hedhur në Instastory ka ana e saj, çifti dukeshin të përqafuar dhe mjaft të lumtur njëri-pranë tjetrit.

18578627_2300963000129188_692302113_n