Bebe Rexha lanson këngën e përbashkët me Lil Wayne (Video)

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha nuk ka të ndalur, ajo sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, të cilin e solli në bashkëpunim me Lil Wayne.
Kënga mbanë titullin “The Way I Are (Dance With Somebody)”, të cilën këngëtarja e ka paralajmëruar kohë më parë.

Ky projket i përbashkët i këngëtares me prejardhje shqiptare dhe reperit të njohur Lil Wayne premton të jetë hit në top-listat botërore.