Bebe Rexha ka nevojë për pasaportë të re (Foto)

Bebe Rexha dhe angazhimet e saj muzikore anë e mbanë botës duket se kanë bërë që ajo të ketë nevojë për pasaportë të re.

Ajo ka postuar në rrjetin social InstaStory një foto ku tregon për nevojën për pasaportë të re.

Ajo sigurisht se ka pasaportën amerikane dhe i duhet një pasaportë e re për të pasur vend për vulat e vizave të saj.

Pasasporta e Bebe Rexhës…

Bebe mbetet një nga artistet më të angazhuara botërore.

Bukuroshja ka lansuar një varg hitesh dhe konsiderohet top artiste botërore.