Feyenoord – Manchester City, formacionet zyrtare

Klubi holandez, Feyenoord dhe ai nga Anglia Manchester Cityt kanë bërë publike formacionet e ndeshjes së sotshme në kuadër të Ligës së Kampioënve. Takimi do të zhvillohet nga ora 20 e 45, ndërsa më poshtë i gjeni formacionet.

Feyenoord: Jones; Juste, Botteghin,Heijden, Nelom; Amrabat, El Ahmadi, Vilhena; Boetius, Kramer, Berghuis.

Man City: Ederson, Walker, Stones, Otamendi, Mendy, Fernandinho, De Bruyne, Bernardo, Silva (c), Jesus, Aguero.