Katër marrëveshjet gjigante të Real Madridit

Real Madrid dëshiron që tu vazhdoj kontratën edhe katër anëtarëve të tyre.

Klubi madrilen, sot ka arritur marrëveshje me Marclon për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2022, andaj dëshiron që të arrij marrëveshje edhe me disa të tjerë.

Real Madridi është duke planifikuar që kontratë të re t’i ofroj Zinedine Zidanes, Isco Alarconit, Dani Carvajalit dhe Karim Benzemas, transmeton ORAinfo nga ‘MARCA’.

Klubi spanjoll e di se skuadrat evropiane janë duke pritur që tu rrëmbejnë lojtarët e tyre, andaj duan që t’i blindojnë ata./ORAinfo/