Aktori i “Portokallisë” thumbon rënd Bleona Qeretin, ja çka i thotë

Aktori i spektaklit “Portokalli” Rezart Veleshja ka ironizuar me ngrirjen e vezëve të këngëtares Bleona Qereti

Ai ka imituar këngëtaren duke dhënë këshilla për meshkujt sesi mund të ruajnë spermën për 30 apo 40 vjet dhe më pas mund bëhen prindër dhe e treguar këtë proces në detaje, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet sesi do e presë Qereti këtë video, pasi ka mjaft e ndjeshme me komentet lidhur me vendimin e saj për të ngrirë vezët madje ka kritikuar shumë mediat për shkrimet e tyre./Indeksonline/