Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me mjegull dhe me rreshje shiu lokale në disa pjesë të vendit.

Temperaturat e ditës do të lëvizin nga 7 deri në 13 gradë celsius.