Lajmet e fundit

Ndërron jetë nëna e hoxhës Ekrem Avdiu

Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi.Me dhimbje ju njohtoj se para pak çastesh ndërroi jetë nëna ime në moshën 88 vjeçare....