Lajmet e fundit

42 vjeçarja merr me qira Lamborghinin dhe zhduket pa lënë gjurmë...

Një makinë sportive Lamborghini, e cila kushton 250 mijë paund është zhdukur në mënyrë të mistershme.Kompania zviceriane që dispononte makinën  thotë se Lamborghini luksoz...